وبگو | منوی عمودی با زیر مجموعه

آموزش مجازی در تعطیلات   #درخانه_میمانیم

با توجه به تعطیلی هنرستان‌ها و لزوم ادامه آموزش، گروه شبکه و نرم‌افزار رایانه استان آذربایجان شرقی تعدادی محتوای آموزشی جهت استفاده هنرآموزان محترم و هنرجویان عزیز در بخش «نرم افزارها و آموزش‌های کاربردی» سایت ارائه می‌‌نماید.

👈 پیشنهاد می‌شود همکاران گرامی به منظور ادامه تدریس با هنرجویان خود ارتباط برقرار کنند و پس از مطالعه این مطالب آموزشی آن‌ها را به گونه‌ای که برای هنرجو قابل استفاده باشد در اختیار هنرجویان خود قرار دهند.


دانلود محتواهای آموزشی و مطالب کاربردی


اعلام نفرات برتر آزمون آنلاین

ضمن تشکر و قدردانی از تمامی عزیزانی که در آزمون آنلاین کشوری «نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار» مورخ 98/11/28 شرکت نمودند، احتراما اسامی نفرات برتر بدین ترتیب اعلام می‌شود. ضمن عرض تبریک خدمت همکاران محترم، تقدیرنامه‌های این عزیزان خدمتشان ارسال خواهد شد.
آزمون آنلاین

آزمون آنلاین کشوری با موضوع «نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار» در روز دوشنبه مورخ 98/11/28 از ساعت 9 تا 21 توسط گروه شبکه و نرم‌افزار استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که برای نفرات برتر تشویق استانی صادر خواهد شد.برگزاری کارگاه آنلاین کشوری

احتراما به استحضار می‌رساند گروه شبکه و نرم افزار رایانه زیر نظر دبیرخانه محترم کشوری کامپیوتر اقدام به برگزاری کارگاه آنلاین کشوری با محوریت کتاب «نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار» با موضوع «پیکربندی شبکه بی‌سیم و مودم (پودمان 3) » خواهد نمود.کلیه هنرآموزان مدرس در رشته شبکه و نرم‌افزار مجاز به شرکت در این کارگاه می‌باشند. این کارگاه در بستر نرم‌افزار Adobe connect اجرا خواهد شد. برای شزکت در کارگاه همکاران محترم باید از طریق لینک زیر ثبت نام نموده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت نمایند.


لینک ثبت نام در کارگاه

👈زمان برگزاری کارگاه: روز پنجشنبه مورخ 98/11/3 ساعت 11 صبح


لینک ورود به جلسه

لینک دانلود نرم افزار Adobe connect

بررسی مزایا و آسیب‌های اجرای آموزش شایستگی محور 99-98

احتراما به استحضار می‌رساند فرم‌های مربوط به ارزیابی نظام آموزش شایستگی محور 99- 98 از سوی دبیرخانه محترم راهبری کشوری کامپیوتر در سامانه همگام فعال گردیده است. از هنرآموزان محترم درخواست می‌شود تا در زمان مقتضی با مراجعه به سایت همگام نسبت به تکمیل این فرم‌ها اقدام نمایند.


👈مدت تکمیل فرم ناظر 98-99 (میزان دسترسی به اهداف ارزشیابی مبتنی بر شایستگی) تا ساعت 14 روز 98/11/30

👈مدت تکمیل فرم بررسی مزایا و آسیبهای اجرای آموزش شایستگی محور98-99 تا ساعت 23:58 روز 98/12/29
نرم افزارهای مورد نیاز رشته شبکه و نرم افزار رایانه

همکاران محترم می توانندبرای دانلود جدول مواد درسی و همچنین نرم افزارهای مورد نیاز برای کلیه پایه‌های رشته شبکه و نرم افزار رایانه از لینک زیر اقدام نمایند:

نرم افزاهای مورد نیاز رشته شبکه و نرم افزار شاخه فنی و حرفه ای

فراخوان جمع‌آوری طرح درس روزانه و سالانه

با توجه به اینکه یکی از محورهای برنامه عملیاتی دبیرخانه کشوری کامپیوتر جمع آوری طرح درس های برتر است، لذا در این رابطه همکاران محترم می‌توانند آثار خود را با توجه به شیوه نامه تنظیم نموده و حداکثر تا 30 دی ماه 98 به آدرس گروههای آموزشی استان (گروه شبکه و نرم‌افزار رایانه) و یا پست الکترونیکی azarcmp@gamail.com ارسال نمایند. شیوه نامه و فایلهای نمونه و مورد نیاز از طریق لینک‌های زیر قابل دانلود است. لازم به ذکر است که از نفرات برتر تقدیر بعمل خواهد آمد.


👈دانلود شیوه نامه تنظیم و ارسال طرح درس

👈دانلود فرم طرح درس سالانه ملی

👈دانلود فرم طرح درس روزانه ملی

فراخوان جمع‌آوری بانک سوالات

دبیرخانه محترم کشوری کامپیوتر اقدام به جمع آوری سوالات از طریق گروه های آموزشی شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش استانها نموده است. لذا در این رابطه همکاران محترم می‌توانند آثار خود را با توجه به شیوه نامه و دستورالعمل طراحی سوال تنظیم نموده و حداکثر تا 30 دی ماه 98 به آدرس گروههای آموزشی استان (گروه شبکه و نرم‌افزار رایانه) و یا پست الکترونیکی azarcmp@gamail.com ارسال نمایند. شیوه نامه و فایلهای نمونه و مورد نیاز از طریق لینک‌های زیر قابل دانلود است. لازم به ذکر است که از نفرات برتر تقدیر بعمل خواهد آمد.


👈دانلود شیوه نامه و دستورالعمل شاخص‌های سوالات ارسالی

👈دانلود فرم‌های بانک سوالات

برگزاری کارگاه حضوری

احتراما به استحضار می رساند کارگاه "بررسی دروس پایه دوازدهم رشته شبکه و نرم‌افزار" با حضور همکاران محترم در تاریخ 98/8/30 برگزار گردید. از حضور سبز تمامی همکاران و اساتید محترم و علل الخصوص از زحمات جناب آقای مهندس رحیمی کمال تشکر را داریم.
کارگاه آموزشی حضوری

احتراما به اطلاع می رساند کارگاه "بررسی دروس پایه دوازدهم رشته شبکه و نرم افزار" توسط گروه آموزشی شبکه و نرم افزار رایانه استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد گردید. کلیه هنرآموزان رایانه نواحی پنجگانه تبریز با در دست داشتن ابلاغ تدریس دروس پایه دوازدهم رشته شبکه و نرم افزار، مجاز به شرکت در این کارگاه می‌باشند. لازم به ذکر است برای تمامی شرکت کنندگان محترم گواهی حضور صادر می‌شود.


👈زمان برگزاری کارگاه: روز پنجشنبه 98/8/30 ساعت 8 صبح
👈محل برگزاری: خیابان قطران- هنرستان شهید مصطفی خمینی


 

ایجاد بانک اطلاعاتی همکاران سال تحصیلی 99-98

از هنرآموزان محترم رشته شبکه و نرم‌افزار رایانه استان آذربایجان شرقی خواهشمند است به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی همکاران استان، نسبت به تکمیل اطلاعات پرسنلی خود از طریق لینک زیر اقدام نمایند. 

👈فرم ثبت اطلاعات

 


 


توسعه يافته توسط مرجع متخصصين دي ان ان - localized by DnnExpert

مرجع متخصصين دي ان ان - DnnExpert

مرجع متخصصين دي ان ان

پشتيباني مالي توسط فرسيکا - Sponsored by Farsica

فرسيکا - Farsica

فرسيکا