وبگو | منوی عمودی با زیر مجموعه

فراخوان جمع آوری ایده‌ها در مورد کارآفرینی و کسب درآمد در هنرستان‌ها

فراخوان جمع آوری ایده‌ها در مورد کارآفرینی و کسب درآمد در هنرستان‌ها


جشنواره الگوهای برتر تدریس

فراخوان مقاله نویسی
کارگاه آنلاین کشوری عیب‌یابی شبکه

به اطلاع کلّیه هنرآموزان محترم رشته کامپیوتر فنی‌وحرفه ای و کاردانش می‌رساند که کارگاه آنلاین کشوری با عنوان "عیب یابی شبکه" توسط گروه شبکه و نرم‌افزار استان آذربایجان شرقی با همکاری دبیرخانه کشوری کامپیوتر برگزار می گردد.

🖌مدرس : مهندس پرستو کفیل (مولف کتاب)
⏰زمان برگزاری: روز پنج شنبه 12 اردیبهشت ۹۸ از ساعت 11 تا 12:30 
👈مهلت ثبت نام  تا شنبه 7 اردیبهشت ۹۸ (لازم به ذکر است که ظرفیت کارگاه محدود بوده و اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام نمایند)

 ✍️✍️ همکاران محترم  می توانند جهت ثبت نام  در کارگاه  با استفاده از لینک زیر اقدام نمایند:
فرم ثبت نام در کارگاه عیب‌یابی

📌با توجه به آنلاین بودن کارگاه نحوۀ استفاده و دانلود نرم افزار LYNC از طریق لینک زیر و در سایت دبیرخانه در دسترس می‌باشد:
راهنمای برنامه Lync و یا Skype for Business

👌👌👌لطفا همکاران ثبت نام کننده در کارگاه از آنجا که ممکن است تجربه استفاده از این نرم افزار را نداشته باشندقبل از شروع کارگاه ،نرم افزار Skype for business  یا Lync را نصب نموده و مقدمات اتصال را تست نمایند.

 


 


جشنواره الگوهای فعال تدریس

همکاران محترم می‌توانند شیوه نامه و تقویم اجرایی جشنواره‌ الگوهای فعال تدریس با تحقق رویکرد تدریس و ارزشیابی مبتنی بر شایستگی در فرایند آموزشی رشته ی شبکه و نرم افزار رایانه ویژه هنرآموزان شاخه فنی‌وحرفه‌ای را از طریق لینک زیر دریافت نمایند. 

👈شیوه نامه الگوهای فعال تدریس رشته شبکه و نرم افزار

 


 


همایش بررسی شیوه‌های نوین آموزش

به اطلاع کلیه سرگروه های محترم استانی شاخه‌های فنی‌و‌حرفه ای و کاردانش و نظری می‌رساند همایشی با عنوان " بررسی شیوه های نوین آموزش" در تاریخ 13 اسفند 97 ساعت 9 صبح توسط گروه کامپیوتر فنی‌و‌حرفه‌ای و کاردانش استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد. 

  اهداف:
   🔸استفاده از تجربیات همکاران
   🔸معرفی به روز ترین نرم افزارهای تولید محتوا
   🔸بررسی مشکلات مشترک موجود در مدارس
   🔸روشهای ایجاد انگیزه در معلمان

👈 محل برگزاری: ساختمان اداره تکنولوژی و گروههای درسی
👈به شرکت کنندگان محترم گواهی حضور در همایش صادر خواهد شد.


 


کارگاه آموزش نرم‌افزار Prezi

به اطلاع کلیه سرگروه های محترم استانی شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش و نظری می‌رساند کارگاهی با عنوان " آموزش نرم افزار Prezi" در تاریخ 29 بهمن 97 ساعت 9 صبح توسط گروه شبکه و نرم‌افزار استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد. 

👈 محل برگزاری: ساختمان اداره تکنولوژی و گروههای درسی
👈به شرکت کنندگان محترم گواهی حضور در همایش صادر خواهد شد.

 


 


فراخوان جمع آوری ایده ها در رابطه با کارآفرینی و کسب درآمد در هنرستان‌ها

همکاران عزیز لطفا ایده های خود را در خصوص تولیدی کردن هنرستانها تا 25 اسفند 97 ارسال نمایید. ایده های برتر در سطح کشور بررسی خواهند شد و به نفرات برتر از طرف استان نیز تقدیرنامه ارسال خواهد گردید.
اعلام نفرات برتر آزمون آنلاین

احتراما نفرات برتر آزمون آنلاین «دانش فنی تخصصی رشته شبکه و نرم افزار» با همکاری دبیرخانه کشوری رایانه و استان آذربایجان شرقی با افتخار اعلام می‌شود. ضمن عرض تبریک خدمت همکاران محترم، تقدیرنامه‌های این عزیزان خدمتشان ارسال خواهد شد.
جشنواره الگوهای فعال تدریس مبتنی بر شایستگی

شیوه نامه اولین دوره «جشنواره الگوهای فعال تدریس مبتنی بر شایستگی» رشته شبکه و نرم افزار رایانه از لینک زیر قابل دانلود است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دبیرخانه کشوری کامپیوتر مستقر در استان همدان مراجعه نمایید.

دانلود شیوه نامه

آزمون آنلاین

آزمون آنلاین کشوری «دانش فنی تخصصی» در روز یکشنبه مورخ 97/11/28 از ساعت 9 تا 21 توسط گروه شبکه و نرم‌افزار استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد. از کلیه علاقمندان به شرکت در این آزمون خواهشمند است حداکثر تا تاریخ 26 بهمن 97 از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است که برای نفرات برتر تشویق استانی صادر خواهد شد.

توجه: این آزمون مختص هنرآموزان رشته شبکه و نرم افزار رایانه است و در صورت کسب رتبه برتر برای دریافت تقدیرنامه نیاز به ارسال ابلاغ همکار می باشد.

فرم ثبت نام در آزمون

تمدید مهلت تکمیل بانک اطلاعات از توانمندیهای هنرآموزان سراسر کشور

به اطلاع کلیه هنرآموزان رشته کامپیوتر سراسر کشور (شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش) می رساندکه مهلت تکمیل فرم اطلاعات تخصصی در سایت همگام تا پایان دی ماه تمدید شده است. لذا خواهشمند است همکارانی که هنوز موفق به این کار نشده‌اند، با دریافت رمز عبور سایت همگام از معاون اجرایی هنرستان خود، حتما این فرم را تکمیل نمایند.

نرم افزارهای مورد نیاز رشته شبکه و نرم افزار رایانه

لینک دریافت جدول مواد درسی و نرم افزارهای مورد نیاز برای کلیه پایه‌های رشته شبکه و نرم افزار رایانه از طریق سایت دبیرخانه:

جدول موارد درسی و نرم افزاهای مورد نیاز رشته شبکه و نرم افزار شاخه فنی و حرفه ای

برگزاری کارگاه حضوری

احتراما به استحضار می رساند کارگاه "نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار" با حضور همکاران محترم در تاریخ 97/9/8 برگزار گردید. از حضور سبز تمامی همکاران و اساتید محترم و علل الخصوص از زحمات جناب آقای مهندس میزرائی کمال تشکر را داریم.
برگزاری کارگاه حضوری

احتراما به استحضار می رساند کارگاه "تجارت الکترونیک و امنیت شبکه" با حضور همکاران محترم در تاریخ 97/9/8 برگزار گردید. از حضور سبز تمامی همکاران و اساتید محترم و علل الخصوص از زحمات جناب آقای مهندس میزرائی کمال تشکر را داریم.
تکمیل بانک اطلاعات از توانمندیهای هنرآموزان سراسر کشور

به اطلاع کلیه هنرآموزان رشته کامپیوتر سراسر کشور (شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش) می رساندکه جهت تکمیل بانک اطلاعاتی تخصصی با ورود به سایت همگام اقدام فرمایند. از این بانک اطلاعاتی در مواقع لزوم از جمله برگزاری کارگاه، ضمن خدمت و شناسایی افراد توانمند و ... استفاده خواهد شد. آخرین فرصت برای تکمیل این فرم، پایان آذرماه می‌باشد.
توجه:
چنانچه هنرآموزان قادر به رویت فرم مربوطه نیستند، جهت تعیین نقش هنرآموز باید به واحد فناوری منطقه محل خدمت خود مراجعه نمایند.

برگزاری کارگاه حضوری

احتراما به اطلاع می رساندکارگاه حضوری"تجارت الکترونیک و امنیت شبکه" و "نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار" برای همکاران محترم نواحی پنجگانه تبریز توسط گروه آموزشی شبکه و نرم افزار رایانه استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد گردید. لازم به ذکر است برای تمامی شرکت کنددگان محترم گواهی حضور صادر می‌شود.


زمان برگزاری کارگاه: روز پنجشنبه 97/9/8 ساعت 8 صبح
محل برگزاری: خیابان شریعتی جنوبی- کوچه مهران - دبیرستان امام خمینی(ره)

برنامه بازدید از هنرستان‌ها

احتراما زمان‌بندی بازدیدهای گروه آموزشی شبکه و نرم افزار رایانه استان در نیمسال اول را به اطلاع می‌رساند:

 

 فیلم‌های دوره ضمن خدمت کشوری بخش تجهیزات شبکه

فیلم‌های دوره «نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار» که در تاریخ ۲۵ شهریور۹۷ در شهر مقدس قم با تدریس جناب آقای حسین عبدالهی (مولف، هنرآموز و خبره صنعت شبکه) برگزار گردید:

تدریس مفاهیم اولیه شبکه

بررسی پودمان۱(ورق زن کتاب)- بخش اول

بررسی پودمان۱(ورق زن کتاب)- بخش دوم

 

 فیلم‌های دوره ضمن خدمت کشوری بخش تجارت الکترونیک

فیلم‌های دوره «تجارت الکترونیک و امنیت شبکه» که در تاریخ ۲۵ شهریور۹۷ در شهر مقدس قم با تدریس جناب آقای عادل طالبی (خبره صنعت کسب و کارهای الکترونیکی و عضو شورای برنامه ریزی درسی رشته شبکه و نرم افزار رایانه دفتر تالیف کتابهای درسی فنی و حرفه ای و کاردانش) برگزار گردید:

بخش 1                     بخش 6                     بخش 11
بخش 2                     بخش 7                     بخش 12
بخش 3                     بخش 8                     بخش 13
بخش 4                     بخش 9                     بخش 14
بخش 5                     بخش 10

 

بخشنامه استفاده از ظرفیت کامل هنرستان‌ها

در این بخشنامه که لینک آن به پیوست ارسال می گردد، باتوجه به کمبود ساعت کارگاهی، نحوه استفاده از ساعات بعدظهر هنرستان ها مشخص شده است.

دانلود بخشنامه تکمیل ظرفیت 97


 

توسعه يافته توسط مرجع متخصصين دي ان ان - localized by DnnExpert

مرجع متخصصين دي ان ان - DnnExpert

مرجع متخصصين دي ان ان

پشتيباني مالي توسط فرسيکا - Sponsored by Farsica

فرسيکا - Farsica

فرسيکا