برنامه عملیاتی

برنامه عملیاتی گروه ریاضی استان آذربایجان شرقی در سال تحصیلی ۹۷ - 98

برای دانلود کلیک کنید

نسخه ورد برنامه عملیاتی

فرم ارزیابی سوالات
ایمیل گروه ریاضی استان

همکاران محترم، لطفا مستندات فعالیت‌های خود را تنها از طریق ایمیل و به آدرس زیر ارسال فرمایند:


azarmath@chmail.ir

عمده فراخوان‌ها
1- ارسال مشخصات سرگروه ناحیه/ منطقه تا 20 مهر

2- ارسال برنامه عملیاتی ناحیه/منطقه تا 30 مهر

1- طراحی سوال استاندارد آزمون دیماه و خرداد ماه از دروس ریاضی گسسته و حسابان 2
نوبت اول تا تاریخ 20/9/97 نوبت دوم تا تاریخ 5/2/98

2- نقد و بررسی هندسه 3 با همکاری همکاران ناحیه/منطقه تا تاریخ 15/9/97

3- گزارش برگزاری دوره های ضمن خدمت ناحیه/منطقه تا 15/2/98

4- بررسی بارم بندی پیشنهادی وزارت برای دروس ریاضی دوازدهم و ارائه بارم پیشنهادی تا 5/12/97

5- بازبینی 5 درصدی اوراق امتحانات استانی و داخلی و ارزیابی طراحی سوالات و ارائه بازخورد به همکاران، مدیران و مسئولان تا 15/2/98

6- آزمون آنلاین دبیران - فروردین 97

لینک های مفید
اخبار و اطلاعیه ها
10
با تشکر از همه همکاران شرکت کننده و با عرض پوزش از بابت تاخیر در اعلام نتایج،

ریاضیات گسسته:

لیلی دوستی ناحیه 3 رتبه 1
زهرا شمسی ناحیه 3 رتبه 1
یحیی قمری ایلخچی رتبه 2
عیسی اکبری بستان آباد رتبه 2
حیدر صحرایی هریس رتبه 3

حسابان 2 :

رویا احسانی ایلخچی رتبه 1
نادر بلال زاده هشترود رتبه 1
قاسم نیکفر اسکو رتبه 1
پیمان خاوندی ناحیه 5 رتبه 1
علی پدرام اهر رتبه 2
رضا عبدی ناحیه 1 رتبه 2
رضا عبدی ناحیه 1 رتبه 2
علی امینی عجبشیر رتبه 2
عفت نفوذی تسوج رتبه 3
معصومه سرخابی مراغه رتبه 3

ریاضی 3 :

رقیه طالبی کلیبر رتبه 1
فریبا میرحسین زاده ناحیه 3 رتبه 1
رحیم فتح‌اله نژاد ناحیه 4 رتبه 1
لیلا قربانعلی‌زاده ناحیه 4 رتبه 1
جواد عسگری ناحیه 4 رتبه 2
ناصر تنومند مراغه رتبه 2
حسنی آذر بستان آباد رتبه 3

هندسه 3 :

رمضانی اهر رتبه 1
ساحله خدابخشی ناحیه 1 رتبه 1
رحیمه قربانیان ناحیه 5 رتبه 1
جواد عسگری ناحیه 4 رتبه 2
سرخوش محمدزاده ملکان رتبه 3
عظیمی ناحیه 1 رتبه 3

ریاضی و آمار 3 :

فاطمه امامی ناحیه 2 رتبه 1
ساحله خدابخشی ناحیه 4 رتبه 1
رحیمه قربانیان ناحیه 5 رتبه 1
قاسم نیکفر اسکو ناحیه 1 رتبه 1
علیرضا قدرتی ایلخچی رتبه 2
هادی گوهری عجبشیر رتبه 2
ناصر تنومند مراغه ناحیه 2 رتبه 2
عفت نفوذی تسوج ناحیه 3 رتبه 3
افسانه پناهی بستان آباد رتبه 3
زهره ملکی ناحیه 3 رتبه 3




[خواندن ادامه خبر...]

30
با تشکر از کلیه همکاران شرکت کننده در این فراخوان، اسامی همکاران حائز سه رتبه برتر این فراخوان به شرح زیر اعلام می‌گردد:
لیلی دوستی از ناحیه 3 رتبه 1
رضا عبدی از ناحیه 1 رتبه 1
نادر بلال زاده از هشترود رتبه 1
رحیمه قربانیان از ناحیه5 رتبه 1
زهرا حنفی از ملکان رتبه 2
محمد کرمی از ورزقان رتبه 2
عیسی کجابادی از بستان آباد رتبه 2
لیلا قربانعلیزاده از ناحیه 4 رتبه 3
علی پدرام از اهر رتبه 3

[خواندن ادامه خبر...]

23
با تشکر از تمام همکاران شرکت کننده در جشنواره طراحی سوال ریاضی 3، اسامی همکاران حائز سه رتبه برتر به شرح زیر اعلام می‌گردد:

هشترود نادر بلال زاده اول
ناحیه 5 رحیمه قربانیان دوم
گوگان معصومه ملاعلی دوم
ناحیه 4 رحیم فتح اله نژاد ملکی دوم
ملکان سهیلا ستاری ملکی سوم
ناحیه 3 فریبا میر حسین زاده سوم
گوگان توحید بایرامعلی پور سوم
ناحیه 1 فرامرز سپهری سوم
اهر خدیجه کارگر سوم
ورزقان همایونفر سوم

[خواندن ادامه خبر...]

12
با تشکر از همه همکاران شرکت کننده در آزمون آنلاین، اسامی همکاران حائز سه رتبه برتر به صورت زیر اعلام می‌گردد:

رتبه 1: احد تقی عجمی از مراغه
رتبه 1: پریسا وفادار از بناب
رتبه 2: مهناز حاتمی خسرقی از اسکو
رتبه 2: راضیه فتحی عجب شیر از ناحیه 1
رتبه 3: محمد صادق عزتی از ناحیه 4
رتبه 3: رحیمه قربانیان از ناحیه 5
رتبه 3: لیدا فرکاراسد از ناحیه 4
رتبه 3: مهری اقدمی گرگری از ناحیه 2
رتبه 3: لیلا قربانعلیزاده از ناحیه 4

[خواندن ادامه خبر...]

20
به اطلاع کلیه همکاران می‌رساند آزمون آنلاین دبیران ریاضی دوره دوم متوسطه استان روز چهارشنبه مورخه 28/1/98 از ساعت 21 تا 23 ، از طریق سامانه آزمون آذرمت در آدرس زیر برگزار خواهد شد:

www.azarmath.ir/azmoon

منابع آزمون: ریاضی و آمار2 ، ریاضی2، آمار و احتمال

همکاران علاقمند به شرکت در آزمون آنلاین مشخصات پرسنلی خود شامل نام و نام خانوادگی – کد پرسنلی – کد ملی و منطقه محل خدمت خود را به آدرس azarmath@chmail.ir ارسال فرمایند.

[خواندن ادامه خبر...]

20
ضمن تشکر از کلیه همکاران شرکت کننده در این فراخوان، اسامی همکاران حائز رتبه‌های برتر به شرح زیر اعلام می‌شود:

رتبه 1: علی رشتبرزاده مرند
رتبه 1: نسرین دست برهان ناحیه4

[خواندن ادامه خبر...]

20
ضمن تشکر از کلیه همکاران شرکت کننده در این فراخوان، اسامی همکاران حائز رتبه‌های برتر به شرح زیر اعلام می‌شود:

رتبه1- توحید بایرامعلی‌پور گوگان
رتبه1- ساحله خدابخشی ناحیه1
رتبه1- لیلی دوستی ناحیه3
رتبه1- لیلا قربانعلیزاده ناحیه4
رتبه1- احمد رستم پور ناحیه5
رتبه1- رحیمه قربانیان ناحیه5

رتبه2- اسفند ملیح ملکی ملکان
رتبه2- ژیلا میرزایی ناحیه3
رتبه2- حمیده بخشی ناحیه5
رتبه2- زینب پوررضا ناحیه2
رتبه2- حیدر صحرائی هریس

رتبه3- سلوا ایپچیان خواجه
رتبه3- معصومه ملاعلی گوگان
رتبه3- معصومه سرخابی مراغه
رتبه3- اکبر ملک محمدی عجب شیر
رتبه3- کمال موسوی ناحیه1


[خواندن ادامه خبر...]

20
ضمن تشکر از کلیه همکاران شرکت کننده در این فراخوان، اسامی همکاران حائز رتبه‌های برتر به شرح زیر اعلام می‌شود:

رتبه 1- توحید بایرامعلی‌پور گوگان
رتبه 1- سهیلا ستاری ملکی ملکان
رتبه 1- گلی کمالی ناحیه3
رتبه 1- پیمان خاوندی ناحیه5
رتبه 1- نادر بلال زاده هشترود

رتبه 2- علی امینی عجب شیر
رتبه 2- قاسم آبشت اسکو
رتبه 2- حمیده بخشی ناحیه5

رتبه 3- معصومه فیروزی اقدم ناحیه 1
رتبه 3- حیدر صحرائی هریس


[خواندن ادامه خبر...]

19
مجموعه سوالات پایانی نوبت دوم دروس ریاضی پایه دوازدهم در قالب ورد
کاری از همکاران استان


ریاضی 3

ریاضی و آمار 3

ریاضی گسسته

هندسه 3

[خواندن ادامه خبر...]

01
صفحه 1 از 8اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدی   آخرین   
مشخصات اعضای گروه ریاضی استان

گروه ریاضی استان آذربایجان شرقی در سال ۹7 - ۹8


 نام و نام خانوادگی
 سمت  روزهای حضور
 شماره همراه
 علیرضا زمانی اسکندانی
 سرگروه  چهار شنبه
 09144021507
 نرگس اصلانی
 عضو گروه
 یکشنبه و دو شنبه  09144311337
 فاطمه سرائی
 عضو گروه
 چهار شنبه  09141039730
 کاظم صباغی
 عضو گروه
 یکشنبه و دو شنبه
 09144196402

توسعه يافته توسط مرجع متخصصين دي ان ان - localized by DnnExpert

مرجع متخصصين دي ان ان - DnnExpert

مرجع متخصصين دي ان ان

پشتيباني مالي توسط فرسيکا - Sponsored by Farsica

فرسيکا - Farsica

فرسيکا