اسامی هنرآموزان راه یافته به مرحله تئوری کشوری در مسابقات علمی کاربردی:

اسامی هنرجوبان راه یافته  به مرحله تئوری کشوری مسابقات علمی کاربردی در رشته های تولید محتوای الکترونیکی و طراحی و توسعه صفحات وب ،  به شرح زیر می باشد :

آرزوی توفیق روزافزون برای این عزیزان .

 


 برگزاری مرحله عملی مسابقات علمی کاربردی :

مرحله عملی استانی مسابقات علمی کاربردی در دو رشته تولید محتوای الکترونیکی و طراحی و توسعه صفحات وب در روز چهارشنبه 95/12/18راس ساعت ده صبح در هنرستان دکتر اکبریه و هنرستان فاطمیه برگزار شد.

 


اطلاعیه ( زمان برگزاری مرحله عملی مسابقات علمی کاربردی ):

مرحله عملی استانی مسابقات علمی کاربردی در دو رشته  تولید محتوای الکترونیکی و طراحی و توسعه صفحات وب در روز چهارشنبه  مورخه 95/12/18 برگزار خواهد شد. محل آزمون و  ساعت برگزاری آزمون متعاقبا اعلام می گردد.

 


اسامی هنرآموزان راه یافته به مرحله عملی استانی در مسابقات علمی کاربردی:

ضمن تبریک موفقیت هنرجویان راه یافته به مرحله عملی استانی مسابقات علمی کاربردی در رشته های تولید محتوای الکترونیکی و طراحی و توسعه صفحات وب ، اسامی هنرجویان به شرح زیر اعلام می گردد:

 

 


اطلاعیه شناسایی همکاران فعال و خلاق استان:

با سلام، از همکاران محترم تقاضا داریم که با مراجعه به لینک زیر به معرفی توانمندی های علمی خود و لیست فعالیت هایی که در رابطه با شبکه مجازی دبیرخانه کشوری و گروه کامپیوتر کاردانش استانی انجام داده اند بپردازند.    کلیک کنید

 


نفرات برتر آزمون آنلاین سیستم عامل پیشرفته گروه کامپیوتر کاردانش استان:

ضمن تشکر و قدردانی از کلیه هنرآموزان شرکت کننده در آزمون آنلاین سیستم عامل پیشرفته ، نفرات برتر این آزمون به شرح زیر اعلام می گردد:

1- خانم وحیده ابراهیمی ترکمانی(منطقه ترکمانچای)

2- خانم اکرم حیدرآبادی(منطقه شبستر)

3- آقای حمید علیزاده(ناحیه 5) - خانم لیلا جنگدوست(ناحیه 3)- خانم مریم نیکنامی(ناحیه 3)


بررسی سوالات نوبت اول(دیماه) :

سوالات ارسالی از نواحی و مناطق استان (نوبت اول) بررسی شد.

                                                                            لینک بررسی سوالات نوبت اول

 

لازم به ذکر است سوالات مذکور در سایت گروه کامپیوتر کاردانش استان درج شده است.

 


زمان برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی:

آزمون تئوری پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی، مرحله استانی،  در تاریخ 95/11/25   برگزار خواهد شد.اطلاعیه ثبت مشخصات سخت افزاری هنرستان ها:
دبیرخانه کشوری کامپیوتر در حال جمع آوری اطلاعات تجهیزات سخت افزاری هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش سراسر کشور می باشد. بدینوسیله از هنرآموزان و سرپرستان کارگاه های کامپیوتر علاقمند به همکاری، دعوت به عمل می آید تا جهت تکمیل فرم تجهیزات سخت افزاری کارگاه های کامپیوتر، به لینک زیر رجوع نمایند. 

لینک ثبت مشخصات سخت افزاری هنرستان ها

دانلود فایل اکسل


فراخوان ارسال گزارش از برگزاری نمایشگاه از آثار هنرجویان:
از همکاران محترم تقاضا داریم از نمایشگاه های آثار هنرجویان که در هنرستان ها برگزار می شود، گزارش تهیه نمایند و به گروه کامپیوتر کاردانش استان ارسال نمایند.

دانلودپوستر


اطلاعیه آزمون آنلاین:

🌎لینک ورود به آزمون آنلاین سیستم عامل پیشرفته : http://teaedu.ir/azmon/
👤نام کاربری: شماره پرسنلی
🔑رمز عبور: شماره موبایلی که در هنگام پیش ثبت نام وارد کرده اید بدون رقم صفر شروع
⏰زمان آزمون: روز یکشنبه مورخه 1395/11/24 از ساعت 9 صبح الی 9 شب.

 


اطلاعیه آزمون آنلاین:
آزمون آنلاین گروه کامپیوتر کاردانش استان آذربایجان شرقی با موضوع ویندوز 7 و لینوکس دبیان در مورخه 1395/11/24 برگزار خواهد شد. همکاران برای شرکت در این آزمون می توانند تا  ساعت 20 مورخه 1395/11/23 فرم پیش ثبت نام به آدرس زیر را پر نمایند. 

لینک ثبت نام                 دانلودپوستر


اطلاعیه در مورد رایانه کار مقدماتی پایه دهم:

استاندارد مهارتی رایانه‌کار مقدماتی پایه دهم در سال تحصیلی جدید از لحاظ محتوایی تغییری اعمال نشده است و تنها تعداد ساعات آن به 13 کاهش یافته است. ضمنا در بعضی از هنرستان‌ها کتاب‌های سیستم‌عامل پیشرفته و نرم‌افزارهای اداری تکمیلی به اشتباه برای این مهارت ارسال شده است که این مدارس می‌توانند کتاب‌های مذکور را برای استفا ده در پایه یازدهم نگه دارند.

 

 


 برگزاری مرحله تئوری  مسابقات علمی کاربردی مرحله کشوری:

به اطلاع می رساند زمان آزمون تئوری مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش راس ساعت 11 صبح 21 فروردین در مراکز استانها خواهد بود.

کارت ورود به جلسه هنرجویان ، صورتجلسه آزمون، شماره صندلی و لیست حضورغیاب از سامانه ثبت نام و اعلام نتایج قابل دریافت می باشد

سایت اطلاع رسانی پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کاردانش کشور :  http://fkg.azwestsch.ir    توسعه يافته توسط مرجع متخصصين دي ان ان - localized by DnnExpert

مرجع متخصصين دي ان ان - DnnExpert

مرجع متخصصين دي ان ان

پشتيباني مالي توسط فرسيکا - Sponsored by Farsica

فرسيکا - Farsica

فرسيکا